Covid-19 / Pandemi Tedbirlerimiz DETAYLAR

- MANZARALI TERAS VE ASMALI KONAKTA YEMEK -

Kapadokya köy manzarasına terasta keyifli bir yemek eşliğinde tanıklık edin.

Cappadocia Estates Hotel olarak, Kapadokya’nın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilmeniz için hazırladığımız Manzaralı Terasta Yemek paketimizle doğanın mucizesine tanıklık edebileceksiniz.

Keyifi bir Kapadokya gününü hoş bir yemekle sonlandırmak isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız bu paketimizle Kapadokya’nın gizemli havasını seçtiğiniz özel menülerle deneyimlebileceksiniz.

Kapadokya’da yaşayacağı özel anlarını mühürlemek isteyen misafirlerimizin Manzaralı Terasta Yemek Paketi için gün içerisinde en geç saat 12:00’ye kadar rezervasyon yaptırmasını rica ederiz.

- ASMALI KONAKTA YEMEK -

Asıl adı Old Greek House ama Asmalı Konak isimli meşhur dizinin çekildiği mekan olduğu için adı da öyle bilinir oldu. Kapadokya’nın en iyi korunmuş tarihi konağıdır. Asmaların altında olan avlusunda ve her köşesinde kök boyalarla yapılmış bezeme ve resimler vardır. Hem Kapadokya’da bulunan en özenli yerel yemekler sunan aile işletmesi, hem de komşumuzdur.

Bu hizmeti online oda rezervasyonunuzu yaparken paketinize ekleyebilirsiniz veya direk bizimle irtibata geçerek rezervasyon yapabilirsiniz.