Covid-19 / Pandemi Tedbirlerimiz DETAYLAR

- PAŞA SÜİTLERİ -

Yaşam tarzı, halk kültürü ve dili birbirinden ayrılmayan öğelerdir. Biri diğerinden bağımsız düşünülüp değerlendirilemez. Kültürümüzde ise konuklarımız için “Tanrı Misafiri” deriz, evimizin en özel köşesinde ağırlayarak onları onurlandırırız. Bu yüzden geleneksel Mustafapaşa evlerinde en özel oda olan bu misafir odasına “Başoda” adı verilmiştir. Genellikle bol pencereli, ferah ve yüksek tavanlı gösterişli odalardır bunlar. Otelimizde iki tane baş oda vardır.

KEMERLİ BAŞODA

Otelimizin Villa Tulip kısmında olan bu baş oda gösterişli ve kemerli tavanı ile dikkat çeker. Bu yüzden burayı Kemerli Başoda olarak adlandırdık. Bu odamızda sarmaşıkların etrafını doladığı sütünlü bir balkon vardır.

Kemerli Başoda konağın giriş katında, seçiminize göre tek veya çift kişilik, king-size yatakla hazırlanabilir. Bu odada en fazla 2 yetişkin ve aynı yatak düzeninde 6 yaşına kadar 1 çocuk konaklayabilir.

Oda: 42 m2
Banyo: 5 m2
Toplam: 47 m2


EUR 110-185
Kahvaltı ve KDV dahil, çift kişi
EUR 95-175
Kahvaltı ve KDV dahil, tek kişi
EUR 30
Ek yatak / kişi
Direkt rezervasyon/ön ödeme indirimleri*

REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ

FRESKLİ BAŞODA

Otelimizin Villa Sinasos isimli bölümünün başodası olan bu delüks mağara suite duvarında olan freskli niş sebebi ile “Freskli Başoda” ismini verdik. Freskli Başoda otelin en büyük odalarında birisi olup, önünde kendisine özel büyük bir manzaralı terası vardır. Terasta bulunan oturma grubuna güneşli günlerde geniş şemsiyeler, yıldızlı gecelerde ise ateş kazanı eşlik eder.

Freskli oda konağın ikinci katında, seçiminize göre tek veya çift kişilik, king-size yatakla hazırlanabilir. Bu odada en fazla 4 yetişkin ve aynı yatak düzeninde 6 yaşına kadar 1 çocuk konaklayabilir.

Oda: 60.5 m2
Banyo: 7 m2
Toplam: 67.5 m2


EUR 165-195
Kahvaltı ve KDV dahil, çift kişi
EUR 125-150
Kahvaltı ve KDV dahil, tek kişi
EUR 30
Ek yatak / kişi
Direkt rezervasyon/ön ödeme indirimleri*

REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ