- KAPADOKYA VE BİZ -

Değerli Misafirimiz,

Sağlığınız ve konforunuz bizim için önemli. Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için aldığımız tedbirleri ve uygulamalarımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Bu tedbirlerin çoğu geçmişten gelen alışkanlıklarımız olup, bunlara ilaveten Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve yerel yetkililerin yaptıkları duyuru ve talimatları doğrultusunda ek önlemleri de alıyoruz.

• Otelimizin tüm açık ve kapalı ortak mekanları, odaları ve çalışma alanları ameliyathaneler için uygun görülen, sağlığa hiçbir zararı olmayan ürünlerle profesyonel olarak dezenfekte edilmektedir.

• Odalarımıza kullanılan tüm yatak çarşafları, alezler, yastıklar, yorganlar, havlu ve bornozlar 60-90 derece arasında ısıda yıkanmakta, yatak döşekleri ve karyolalar ameliyathaneler için uygun görülen malzeme ile dezenfekte edilmektedir. Oda ve banyolarınızda tek kullanımlık temizlik bezleri kullanılmaktadır.

• Tüm ortak mekanlarda ve odalarınızda rahatça ulaşabileceğiniz el dezenfektanları bulunmaktadır.

• Kalem, oda sümeni, menu gibi elden ele dolaşabilen tüm malzemeler kaldırılmaktadır. Bu bilgileri, arzu ettiğiniz takdirde size elektronik ortamda ileteceğz.

• Tüm personelimizin düzenli olarak dezenfeksiyon ürünü kullanması, çalışırken maske ve eldiven takması zorunludur. Ayrıca personelimizin üniformaları düzenli olarak yıkanmakta ve işbaşı yapmadan dezenfekte uygulamasından geçirilmektedir.

• Ortak mekan ve odalarda bulunan kapı kolları, elektrik düğmeleri, telefonlar, tv kumandaları, taharet musluğu, kasa kapağı, dolap kulpları gibi sık dokunulan yerler %70 alkol veya 1:10 oranlı hazırlanmış çamaşır suyu ile sık ve düzenli olarak temizlenmektedir. 

• Otelimizden transfer hizmeti satın aldıysanız, sizin için kullanılacak araç size hizmet vermeden önce de, verdikten sonra da dezenfekte edilecektir. Sürücünüz maske takmak zorundadır, sizlere de uygun maskelerden temin edilecektir. 

Ayrıca, otelimizin sıra dışı yapısı, ortak koridorların olmaması, açık hava alanları ve teraslarıyla sizlere yeterli kişisel ve güvenli alan sağlacaktır. Bu sıra dışı dönemden geçerken, otelimize direk yapmış olduğunuz rezervasyonlarda geçerli olmak üzere, giriş yapacağınız günden bir gün öncesine kadar iptaller veya değişiklikler için herhangi bir ceza veya kesinti söz konusu olmayacağını bilmenizi isteriz. Tatil planlarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Otelimize geleceğiniz saat konusunda bizi haberdar etmenizi rica ediyoruz. Böylece sizin geleceğiniz saati yanlızca size ayıracağız. Sizi otelimizin sarmaşıklarla bezeli avlusunda karşılayıp açık havada giriş kayıt işlemlerinizi yapacağız. Otelimizin ve odanızın özellikleri, uyguladığımız hijen ve sağlık tedbirledi hakkında sizi yüzyüze bilgilendirdikten sonra odanıza kadar size eşlik edeceğiz, elbette uygun mesafede! 

Her zaman olduğu gibi ev konforunda güzel bir tatil geçirmeniz için sizleri bekliyoruz.

TESİS İÇİN SALGIN TEDBİR PLANI”mız için tıklayınız

Sorularınız ve detaylı bilgi için bize +90 384 353 5020 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.